تور9روزه

HEART GATE
BUDAPEST
PRAGUE
BERLIN
تور 7روزه به بوداپست پایتخت زیبای مجارستان، پراگ شهر معماری های خیره کننده و برلین با تاریخی پر فراز و نشیب

 

27اسفند1398 تا 4فروردین1399
 
هتل
خدمات ودرجه
اتاق دو تخته هرنفر
اتاق یک تخته
کودک2تا12سال
کودک زیر2سال
Abba Berlin Hotel

NOVOTEL BUDAPEST DANUBE HOTEL
4*BB
1260یورو+100.000.000ریال
1480یورو+100.000.000ریال
1080یورو+95.000.000ریال
340یورو+10.000.000ریال

خدمات گردشگری مهرآوه

بلیط رفت و برگشت هواپیما

ویزای شینگن

بیمه مسافرتی

راهنمای فارسی زبان در تمام مدت سفر

اتوبوس اختصاصی

ترانسفر فرودگاهی

گشت شهری در تمامی شهرهای مورد بازدید

اقامت در هتل چهار‌ستاره همراه صبحانه

برنامه سفر

آغازسفرازفرودگاه امام خمینی تهران آغاز می شود. پس از دیدار با راهنمای تور و همسفران، تحویل بار و گرفتن کارت پرواز، به سمت سالن ترانزیت روانه شده و با پرواز ترکیش تهران را به مقصد استانبول ترک می کنیم. بعد از توفقی کوتاه به بوداپست پرواز خواهیم کرد و ماجراجویی نه روزه مان اینجا آغاز می شود. اتوبوس اختصاصی آژانس مهراوه، دم درب خروجی فرودگاه منتظر ماست تا راهی هتل بوداپست می شویم و با تحویل گرفتن اتاق ها، روزمان را به انتها می رسانیم.

روزاول:صبح  پس از یک استراحت مفصل و صرف صبحانه در هتل، گشت در بوداپست آغاز می شود. اتوبوس اختصاصی به همراه تور لیدر دم درب هتل منتظرمان هستند تا پس از گرد هم آمدن همسفران، گردش خود را در بوداپست آغاز کنیم. می توانیم در گشت تمام روز بوداپست از جذاب ترین اماکن تاریخی این شهر نظیر میدان قهرمانان، ساختمان پارلمان، کلیسای ماتیاس و قلعه ی ماهیگیر دیدن کنیم و از فراز آن، چشم اندازی باورنکردنی از رود دانوب را ببینیم. با پایین آمدن آفتاب، به سمت هتل روانه می شویم و روزمان را به دلخواه به انتها می رسانیم.

روز سوم:(آغاز سال نو1399ولحظه شروع سال جدید در بوداپست)امروز فرصت بیشتری برای گشت و گذار در بوداپست زیبا را داریم و یادمان باشد که سال نو امسال برای ما در بوداپست تحویل خواهد شد که می‌تواند شروعی جدید و بی‌نظیر برایمان باشد.

روز چهارم:صبح پس از صرف صبحانه با ترانسفر زمینی ابتدا سری به پراگ زیبا خواهیم زد و خود را برای ورود به برلین، پایتخت آلمان و “قلب اروپا” آماده می‌کنیم. پس از تحویل گرفتن اتاق ها در هتل پراگ ادامه ی روز به عهده خودمان است. حالا که در قلب اروپا ایستاده ایم بد نیست که پیاده روی لذت بخشی در اطراف هتلمان داشته باشیم و کمی استراحت کرده و خود را برای ماجراجویی روز بعد آماده کنیم

روز پنجم:

امروز بعد از صرف صبحانه در لابی هتل منتظر تور لیدرمان می شویم تا با اتوبوسی اختصاصی و مدرن در بزرگترین شهر و پایتخت آلمان گردش کنیم. شهر برلین چه از لحاظ مساحت و چه از لحاظ جمعیت دومین رتبه را در اتحادیه‌ی اروپا به خود اختصاص داده است. امروز دروازه براندنبورگ که شناخته‌شده‌ترین بنای تاریخی شهر و پاسخی به طاق پیروزی در پاریس است، یادبود دیوار برلین، کاخ و پارک شارلوتنبورگ و میدان Gendarmenmarkt دیدن خواهیم کرد و با تاریخ و معماری پر فراز و نشیب برلین بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

روز ششم:امروز اما میتوانیم برلین را شخصی تر کاوش کنیم. میتوانیم از تور لیدرمان درخواست کنیم تا بر اساس علایق و سلیقه ما مکان‌هایی جذاب را برای بازدید پیشنهاد دهد. می‌توانیم از رایشتاگ کاخ نئورنسانسی بزرگ و زیبا، خیابان Unter den Linden به معنی «خیابانی زیر درختان لیمو» و جزیره موزه که مهم ترین موزه های برلین در آن جای دارد دیدن کنیم.

روز هفتم:امروز بعد از تحویل دادن اتاق ها در هتل به سمت فرودگاه برلین خواهیم رفت و برلین را به مقصد استانبول ترک خواهیم کرد سپس از استانبول به فرودگاه امام خمینی در تهران برمیگردیم.

نکات مهم

  • ارائه ضمانت‌نامه بانکی بازگشت از سفر برای تمامی مسافرین الزامی است.
  • عوارض خروج از کشور، هزینه ترجمه مدارک و صندوق سفارت به عهده مسافرین می‌باشد.
  • دریافت 50% از کل هزینه تور حین ثبت نام و مابقی هزینه‌ها طی روند صدور ویزا انجام می‌پذیرد.
  • در صورت عدم صدور روادید از سوی سفارت، هزینه ترجمه‌ها و سوخت پرواز از مبالغ پرداختی کسر و مابقی مستردد می‌گردد
  • مسئولیت کنترل گذرنامه از جهت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر می‌باشد.
  • اتاق سه تخته با توجه به قابلیت و ظرفیت هتل در دسترس می‌باشد.

\vh

تور های مرتبط

تازه های مجله گردشگری مهرآوه

دانستنی ها و اطلاعات گردشگری جهان - سفر را بهتر و علمی آغاز کنید

7 دیدنی بوداپست که سفر به در مجارستان باید کشف کرد!
مسجد سلطان احمد
خیابان تکسیم
برج گلاتا
بستن منو