تور های کشتی کروز

سفری لوکس در فراز اقیانوس

معرفی تور های کشتی کروز

اقامت در هتل های شناور لوکس

شیوه‌ای جدید از مسافرت، اینبار مسافرت دریایی.

مسافرت‌های دریایی معمولا از نقطه‌ای آغاز می‎شوند و با رسیدن به مقصد تمام می‌شوند. ولی تورهای کروز با بازگشت به نقطه‌ی شروع به کار خود پایان می‌دهند. این سفر شامل گشت و گذار در دریا و بازدید از جزایر و بنادر زیبا می‌باشد.

تور کروز، کشتی‌های شیک و مجللی با امکانات رفاهی بینظیری هستند. اینگونه تورهای کروز به صورت گردشی و شامل سفر به نقاط مختلف و توقف‌ها در مقاصد تعیین شده‌اند. سفری بر روی آب، طی کردن مسیر در دریا و اقیانوس‌ها به منظور بازدید از جزایر و بنادر زیبا که به سهولت انجام می‌شوند. نیاز نداشتن به ویزا در تورهای کروز یکی از دلایل محبوبیت این نوع سفر بین ایرانیان قلمداد می‌شود. سفری راحت و بدون داشتن دغدغه‌ای بابت ویزا.

امکانات کروزها بستگی به نوع کشتی و شرکت ارائه دهنده تور کروز دارد. این کشتی‌ها دارای اقامت‌گاه‌هایی برای مسافرین و رستوران‌ها و بوفه‌ها برای صرف غذا می‌باشند. گاهی اوقات برخی از برندهای معروف غذایی نیز در داخل کشتی‌ها شعبه دارند.

به طور کلی، امکانات رفاهی کروزها شامل استخر، باشگاه ورزشی و بدنسازی، سالن سینما و تئاتر، سالن زیبایی و اسپا، سالن بولینگ و فروشگاه‌های متنوع می‌باشد.

امنیت سفر کروز موضوع مهمی است که از دید شرکت‌های کشتیرانی دور نمانده است. عدم حمل اسلحه به داخل کشتی، داشتن گاو صندوق در داخل کشتی برای نگهداری جواهرات و اشیای گرانبها و دوربین‌های مداربسته در سراسر کشتی از تدابیر امنیتی محسوب می‌شوند.

اگر نگرانید که تور کروز گرفتار طوفان‌های دریایی بشود، باید خاطر نشان کنیم که جای نگرانی وجود ندارد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، امنیت کشتی‌ها افزایش یافته و آلیاژهای مقاوم و بدنه مستحکم کشتی‌ها، از مسافرین خود محافظت می‌کنند.

می‌توانید با خیال راحت از تورهای هیجان‌انگیز کروز لذت ببرید.

فهرست تور های کشتی کروز

تازه های مجله گردشگری مهرآوه

دانستنی ها و اطلاعات گردشگری جهان - سفر را بهتر و علمی آغاز کنید

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
چگونه در یک روز از بوداپست دیدن کنیم؟
معرفی جاذبه های گردشگری تفلیس
معرفی بهترین هتل های بوداپست
بستن منو