تور های دبی

سفر به دبی و تور دبی با مهراوه

قبل از رزرو تور دبی

با ما تماس بگیرد تا بهترین قیمت ها را به شما پیشنهاد بدهیم
هم اکنون با ما تماس بگیرید
تلفن مشاوره رایگان:
تلفن تماس(خارج از وقت کاری 5 بعد از ظهر تا 10 شب):

معرفی تور های دبی

شاهکار گردشگری در میان بیابان های طلایی

سفر به دبی، سفری  به سرزمینی سرشار از آرزو ها و رویا ها است. کشور بیابانی امارات تا چند دهه گذشته خالی از سکنه بود و حتی بزرگترین متخصص های گردشگری تصور هم نمی کردند که این کشور با شرایط آب و هوایی خاص خودش، میزبان یکی از پرطرفدار ترین مقاصد گردشگری جهان و مرکز ترانزیت هواپیما های بین المللی تبدیل شود. امروزه شهر دبی نماد یک شهر فوق مدرن که تمامی امکانات به روز گردشگری جهان را در خود دارد، مشهور است. از جزایر ساخت بشر و بلندترین برج های جهان تا مراکز خرید عظیم و پارک های تفریحی وسیع، تور های دبی، گردشگران را شگفت زده می کند.

مراکز خرید دبی را باید جز مهمترین جاذبه های گردشگری دبی دانست که با داشتن فضا هایی عظیم، صد ها فروشگاه گوناگون، ده ها رستوان و حتی تفریحات خاص مانند پیست اسکی در دبی، ساعت ها گردشگران را تور دبی خودشان، مشغول و حسابی سرگرم خواهد کرد. اما دبی دیگر حتی مانند 5 سال اخیر خود نمی باشد که خرید، سرگرمی اصلی باشد. هتل های دبی همراه با سواحل و امکانات تفریحی اختصاصی خود، شهر بازی های بین المللی، رستوران و کافه های چند ملیتی و مراکز هنری-فرهنگی زنده، به طیف فعالیت های این شهر، حسابی افزوده است.

دبی به شهری چند ملیتی تبدیل شده است که فرهنگ های متنوع در آن به زیبایی در کنار یکدیگر در حال زندگی هستند. اما دبی ریشه های خودش را یه یاد نبرده است و حتی از سنت های دیرینه خود به بهترین شیوه ممکن استفاده کرده است. سافاری های بیابیانی در دبی، گردش در بازار های عربی و بازدید از موزه تاریخ دبی، تنها چند نمونه از جاذبه های خاص گردشگری و سنتی این شهر مدرن هستند.

فهرست تور های دبی

تازه های مجله گردشگری مهرآوه

دانستنی ها و اطلاعات گردشگری جهان - سفر را بهتر و علمی آغاز کنید

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
چگونه در یک روز از بوداپست دیدن کنیم؟
معرفی جاذبه های گردشگری تفلیس
معرفی بهترین هتل های بوداپست
بستن منو