تور های مجارستان

سفر به مجارستان و تور بوداپست با مهراوه

معرفی تور های مجارستان

سفر به مجارستان، سرزمین پل های بی انتها

شاهکار های معماری، فرهنگی سرشار از فلکلور و هنر، حمام های طبی و پل هایی بی نظیر، این ها از ویژگی های خاص کشور مجارستان است که در تور های مجارستان به وفور دیده می شود. سازه های موجود در سراسر مجارستان با معماری های خاص و گاهی غول آسای خود، از دیدنی ترین جاذبه های این کشور است که نه تنها در پایتخت مجارستان، یعنی بوداپست خواهید دید بلکه در شهر های کمتر شناخته شده این سرزمین قرار گرفته اند. سازه های معماری مجارستان طیف وسیعی از طراحی های رومی و قرون وسطایی تا نئو کلاسیک را در بر می گیرد که برخی از آنها با داشتن رنگ آمیزی و نور پردازی های خاص شبانه، از دیدنی های مجارستان هستند که تماشای آنها وجد هر بیننده ای را به همراه خواهد آورد.

از دیگر جاذبه های مجارستان، حمام های طبی و سنتی این کشور است که هر ساله جمعیت عظیمی از گردشگران را به سوی خود جذب می کند. مجارستان دارای بیش از 300 چشمه طبی است که علاوه بر داشتن ویژگی های خاص طب سنتی، به جاذبه های تفریحی مجارستان نیز تبدیل شده اند. برخی از حمام های طبی مجارستان آنقدر از سازه های زیبا با مجموعه آثار های هنری را در خود دارند که استراحت در این چشمه ها را بسیار چشم نواز نیز می کند.

سفر به مجارستان ویژگی خوب دیگری را برای گردشگران نیز به همراه دارد و آن، غذا های مجاری است که به سبک خاص اروپای شرقی طبخ می شوند. این غذا ها اغلب ترکیبی از طعم های فرانسوی، روسی و چینی را در کنار مزه های خودشان هستند که مسافران تور مجارستان و به خصوص تور بوداپست می توانند در انواع رستوان ها و کافه های این کشور تجربه کنند.

فهرست تور های مجارستان

تازه های مجله گردشگری مهرآوه

دانستنی ها و اطلاعات گردشگری جهان - سفر را بهتر و علمی آغاز کنید

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
چگونه در یک روز از بوداپست دیدن کنیم؟
معرفی جاذبه های گردشگری تفلیس
معرفی بهترین هتل های بوداپست
بستن منو