تور های فرانسه

سفر به فرانسه و تور فرانسه با مهراوه

قبل از رزرو تور فرانسه

با ما تماس بگیرد تا بهترین قیمت ها را به شما پیشنهاد بدهیم

هم اکنون با ما تماس بگیرید
تلفن مشاوره رایگان:
تلفن تماس(خارج از وقت کاری 5 بعد از ظهر تا 10 شب):

فهرست تور های فرانسه

معرفی تور های فرانسه

سرزمین سفر، عشق و جاذبه های جاودانه گردشگری

رویای سفر برای اغلب گردشگران جهان از سفر به فرانسه آغاز می شود، کشوری که هر ساله جزو برترین مقاصد گردشگری جهان است. فرانسه در خود تمام المان های یک مقصد گردشگری کامل را جای داده است. از به یاد ماندنی ترین جاذبه های گردشگری مانند برج ایفل و کلیسای نوتره دام تا سواحل بکر آبی نیس و کن ، و از کافه های نقلی با صندلی های تکیه داده شده برای پیاده رو های سنگ فرش تا بزرگترین گالری های هنر. جاذبه های گردشگری فرانسه بی انتها اند و هر ساله بیش از 90 میلیون گردشگری را سوی خود جذب می کند.

فرهنگ در کشور فرانسه حرف اول می زند و مسافران تور های فرانسه از میزان جاذبه های فرهنگی این کشور لذت خواهند برد. کاخ ها، گالری ها، موزه ها، تئاتر ها و سالن های اپرا، به زیبایی این فرهنگ غنی را به رخ می کشاند. در کنار جاذبه های فرهنگی، کشور فرانسه از طبیعتی فوق العاده بهره مند است. کوهستان های آلپ، سواحل مشهور ریویارا ( French Riviera ) و باغ های بنفش پرونس ( Lavender Fields Provence ) تنها چند نمونه از چشم انداز های دیدنی طبیعت فرانسه هستند که تماشای آنها در یک مسیر، سوار بر قطار های اروپا، خالی از لطف نیست.

فرانسوی ها به طیف غذایی خود افتخار می کنند، از شیرینی های خامه ای مخصوص و نان های مشهور فرانسوی تا نوشیدنی های محلی، مسافران در یک تور فرانسه حسابی به شکم های خود خواهند رسید!  تور های فرانسه و به خصوص تور پاریس، ده ها سال است که گردشگران را به خود جذب می کند و مردم از چندین بار تماشای جاذبه ها، خیابان های سنگ فرش شده، بوتیک های شیک و کافه های رنگارنگ این کشور خسته نمی شوند.

تازه های مجله گردشگری مهراوه

دانستنی ها و اطلاعات گردشگری جهان - سفر را بهتر و علمی آغاز کنید

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
چگونه در یک روز از بوداپست دیدن کنیم؟
معرفی جاذبه های گردشگری تفلیس
معرفی بهترین هتل های بوداپست
بستن منو