تور های سوئیس

سفر به سوئیس و تور سوئیس با مهرآوه

قبل از رزرو تور سوئیس

با ما تماس بگیرد تا بهترین قیمت ها را به شما پیشنهاد بدهیم
هم اکنون با ما تماس بگیرید
تلفن مشاوره رایگان:
تلفن تماس(خارج از وقت کاری 5 بعد از ظهر تا 10 شب):

فهرست تور های سوئیس

معرفی تور های سوئیس :

کشوری با طبیعتی دلفریب

سوییس کشوری است که از چند منظر قابل بررسی و توجه است.جاذبه های گردشگری، غذاها و خوراک های خوش طعم، شکلات های فوق العاده و ساعت های لوکس و گرانبها تنهای بخشی از ویژگی هایی هستند که می توان سوییس را با آن ها شناخت. سوییس که در شمال غربی اروپا واقع شده، دارای 5/7 میلیون نفر جمعیت و 26 ایالت به نام کانتون است.

سوییس یکی از ثروتمندترین کشورها در دنیاست که یکی از مهم ترین دلایل این مطلب، صنعت گردشگری آن است.میلیون ها مسافر سالانه با سفر به سوئیس، بخش مهمی از اقتصاد این کشور را رونق می بخشند.دو نکته جالب توجه در مورد سوییس، یکی چهار زبانه بودن (آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش) و دیگری سه پایتخته بودن آن است.البته پایتخت سیاسی و جغرافیایی سوییس شهر برن است، اما شهرهای ژنو و زوریخ نیز از مهم ترین قطب های اقتصادی و تجاری این کشور به شمار می روند.

فرهنگ، غذا، ادبیات و آموزش عالی از مهم ترین ویژگی های کشور سوییس هستند. معروف ترین محصولات و سوغاتی های کشور سوییس شکلات و ساعت هستند.همچنین طبیعت زیبای این کشور که در مجاورت کوهستان آلپ قرار دارد، از شگفت انگیزترین نقاطی است که مسافران این کشور به دیدن آن تمایل دارند.تور سوئیس می تواند برای گردشگران همراه با سفرها و تورهای یک روزه به نقاطی چون اپنزل (Appenzell) ، برینز (Brienz) و مهم تر از همه دریاچه زیبای ژنو باشد.

بازدید از ماترهورن (Matterhorn)، آبشار راین (Rheinfall)، پارک ملی سوییس و بسیاری دیگر از موزه ها و گالری های موجود در شهرهای سوییس، از دیگر مواردی است که در سفر به این کشور و تورهای سوئیس نباید از دست داد.

تازه های مجله گردشگری مهرآوه

دانستنی ها و اطلاعات گردشگری جهان - سفر را بهتر و علمی آغاز کنید

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
چگونه در یک روز از بوداپست دیدن کنیم؟
معرفی جاذبه های گردشگری تفلیس
معرفی بهترین هتل های بوداپست
بستن منو