تور روسیه

سفر به سرزمین تزارها با مهرآوه

معرفی تور روسیه

سفر به روسیه، سرزمین تزارها

سفر روسیه خاطره انگیز و شگفت انگیز است. تورهای روسیه برای تجربه کردن بهترین هاست و میتوان تعطیلات و لحظات خوبی را کرد.

پهناورترین کشور جهان با پیشینه‌ای پربار، شهرهای زیبا، میراث هنری گرانبها و فرهنگی غنی، دارای جاذبه های دیدنی فراوانی است که هر مسافری را برای سفر روسیه ترغیب میکند.

شاید نام روسیه با زمستان های وحشتناک و طاقت فرسا گره خورده باشد، ولی این کشور از بهترین و زیباترین جاذبه های دیدنی و گردگشری برخوردار است. شهرهای بینظری مانند مسکو و سن پطرزبورگ، که دارای آثار تاریخی و جاذبه های دیدنی فراوانی مانند موزه هایی با آثار نفیس و منحصر بفرد، کلیساهای باشکوه، کاخ های مججل و خیابان ها و میدان های شیک هستند، سفر روسیه را خاطره انگیز میکند.

همچین طبیعت دیدنی روسیه در فصل بهار و تابستان که دارای آب و هوای معتدل است؛ مقصد مناسبی برای گردشگری و سفر روسیه محسوب میشود. دریاچه های زیبا و وسیع، رودخانه های مناسب قایق سواری ورفتینگ، کوهنوردی در ارتفاعات و آتشفشان های روسیه از فعالیت های ماجراجویانه تور روسیه تلفی میشود.

اگر عاشق هنر، ادبیات و فرهنگ هستید، سفر روسیه شما را ناامید نمیکند. نام های بزرگ ادبیات و هنر همراه با روسیه هستند. مراکز فرهنگی روسیه گواهی بر این مدعاست که سفر روسیه را میتوان از منظر فرهنگی نگریست.

زیبایی شهرهای روسیه، طبیعت عالی و بکر، ورزش های زمستانی و فرهنگی بودن این کشور پهناور، مقصد عالی برای داشتن یک سفر خاطره انگیز و تجربه ای لذت بخش است.

فهرست تور روسیه

تازه های مجله گردشگری مهرآوه

دانستنی ها و اطلاعات گردشگری جهان - سفر را بهتر و علمی آغاز کنید

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
چگونه در یک روز از بوداپست دیدن کنیم؟
معرفی جاذبه های گردشگری تفلیس
معرفی بهترین هتل های بوداپست
بستن منو