تور دور سوئیس 7 روزه

نوروز 99

رفت:99/01/7

برگشت:99/01/13

هتل
خدمات ودرجه
اتاق دو تخته
اتاق یک تخته
کودک2تا4سال (بدون تخت)
کودک4تا11سال
کودک زیر2سال
مرویوت موونپیک آستوریا
4*BB
1190یورو+هزینه پرواز
1690یورو+هزینه پرواز
490یورو+هزینه پرواز
890یورو+هزینه پرواز
رایگان+هزینه پرواز

خدمات گردشگری مهرآوه

بلیط رفت و برگشت هواپیما

ویزای شینگن

بیمه مسافرتی

گشت مسافرتی به همراه تورلیدر فارسی زبان

ترانسفر فرودگاهی

اقامت در هتل های 4 ستاره با صبحانه

برنامه سفر

روز اول: ورود به فرودگاه ژنو با پرواز هواپیمایی اتریشی ، تحویل گرفتن بار و پس از آن حرکت با اتوبوس اختصاصی به سمت هتل در لوزان.ورود به هتل و تحویل گرفتن اتاق ها بقیه روز آزاد.
روز دوم:  گشت کامل در لوزان و گرویر: شامل گشت پانورامیک شهر لوزان، بازدید از قسمت قدیمی شهر،  کلیسای جامع، موزه المپیک. سپس ، حرکت به سمت شهر زیبای گرویر با اتوبوس گروه و اندکی پیاده روی در بافت قدیم و دلنواز این شهر که بخاطر پنیرهایش شهرت جهانی دارد. سپس در ادامه مسیر به روستای بروک و بازدید از کارخانه شکلات سازی کایلر.
روز سوم: ترانسفر از هتل لوزان به شهر لوسرن، واقع در شمال دریاچه ی لوسرن. این شهر کوچک که هسته ای قرون وسطایی دارد، با قدمت تاریخی ساختمان هایش و فضای گرم و دل فریبش ، یکی از قطب های پراهمیت گردشگری سوئیس است.ورود به هتل آستوریا لوسرن 4ستاره و تحویل گرفتن اتاقها.
روز چهارم: روز فراموش نشدنی خود را با یک تور پیاده در شهر کهن و قرون وسطایی لوسرن آغاز کنید. دوربین عکاسی خود را همراه داشته باشید، شاید زیباترین تصاویر سفرتان را همینجا بتوانید ثبت کنید. بافت قدیم شهر با ساختمان های باروک،  پل چوبی، کلیسای  یهودی ها  و دریاچه ی لوسرن از جمله جاهایی هستد که خواهید دید.بازگشت به هتل و ادامه روز آزاد و در اختیار خودتان.
روزپنجم: پس از صرف صبحانه  وقت آن رسیده است که  به زوریخ بروید. پس از ورود به زوریخ، انتقال به هتل  چهار ستاره ی کورتیارد ماریوت.
روز ششم: پس از صرف صبحانه، انجام گشتی پیاده در زوریخ و  بازدید از بافت قدیم شهر به مدت سه ساعت. حرکت از هتل  به سمت آبشارهای مشهور راین. در راه از مناظر بسیار زیبا لذت خواهید برد.
روز هفتم:ترانسفر به فرودگاه وپرواز به تهران.

تور های مرتبط

تازه های مجله گردشگری مهرآوه

دانستنی ها و اطلاعات گردشگری جهان - سفر را بهتر و علمی آغاز کنید

7 دیدنی بوداپست که سفر به در مجارستان باید کشف کرد!
مسجد سلطان احمد
خیابان تکسیم
برج گلاتا
بستن منو