تور های ترکیه

سفر به ترکیه و تور ترکیه با مهرآوه

قبل از رزرو تور ترکیه

با ما تماس بگیرد تا بهترین قیمت ها را به شما پیشنهاد بدهیم
هم اکنون با ما تماس بگیرید
تلفن مشاوره رایگان:
تلفن تماس(خارج از وقت کاری 5 بعد از ظهر تا 10 شب):

معرفی تور های ترکیه

سرزمینی میان دو قاره کهن

سرزمینی با تاریخی کهن که در خود شهر های پر جنب و جوش، سواحل شنی طلایی، طبیعتی بکر و غذا هایی خوش طعم، جای داده است و به همین دلیل است که تور های ترکیه نه تنها برای ایرانیان، بلکه برای تمام گردشگران بین المللی به مقصدی پر طرفدار تبدیل شده است. هر کدام از شهر های ترکیه میزبان طبف گسترده ای از جاذبه های فرهنگی و تفریحی هستند که هر گردشگری را با هر سلیقه ای را جذب خود می کند. از مراکز خرید استانبول تا مساجد بی نظیر آن،  از سواحل آنتالیا تا هتل های لوکس این شهر و از چشم انداز های تماشایی کاپادوکیا و بالن سواری خاطره انگیر بر فراز آن منطقه، شاید در دنیا یک تور ترکیه نظیر نداشته باشد.

جاذبه های گردشگری ترکیه را نمی توان در یک سفر بطور کامل تجربه کرد. از ورزش های آبی، تا کیلومتر ها خرید و لذت بردن از امکاتات متنوع هتل های ترکیه، در تور های ترکیه، لحظه ای کسل کننده را نخواهید گذاراند. کشور ترکیه به طور بسیار هماهنگی توانسته ویژگی های دنیای سنتی و مدرن را در هم ادغام کند و گردشگران ظرف زمان اندکی می توانند از تماشاش شاهکار های معماری در قصر های چند صد ساله به قدم زدن در بزرگترین مراکز خرید برسند. در هنگام سفر به ترکیه نباید از طبیعت بکر و مدیترانه این کشور غافل شد که پوشیده از باغ های زیتون، سواحلی آفتابی، کوهستان های بلند و دیگر چشم انداز های فوق العاده است.

تنوع غذایی ترکیه اکنون دیگر شهرت جهانی پیدا کرده است که گردشگران می توانند انواع غذا های خوش طعم ترکی را در تمام شهر های این کشور بچشند. استانبول پر از کافه ها و رستوران های رنگارنگ است که هر کدام به سبک خودشان این غذا های خوشمزده را ارائه می دهند و نشستن در هر کدام از آنها در هنگام یک تور استانبول، خالی از لطف نیست.

فهرست تور های ترکیه

تازه های مجله گردشگری مهراوه

دانستنی ها و اطلاعات گردشگری جهان - سفر را بهتر و علمی آغاز کنید

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
چگونه در یک روز از بوداپست دیدن کنیم؟
معرفی جاذبه های گردشگری تفلیس
معرفی بهترین هتل های بوداپست
بستن منو