تور بلغارستان

سفر به سرزمین اژدها با مهرآوه

معرفی تور بلغارستان

سفر به مجارستان، با مهراوه

سفر بلغارستان، یکی از مهیج ترین سفرهای اروپایی است. تور بلغارستان با تاریخی غنی و طبیعتی شگفت انگیز، سفری به یاد ماندهی خواهد بود.

سرزمینی در جنوب شرق اروپا، در کنار دریای سیاه و آرمیده بر کوه های بالکان، دارای تاریخی باستانی که قدمت آن به قرن ها، پیش از میلاد مسیح بازمیگردد. بلغارستان کشوری زیبا و دیدنی با سواحلی زیبا و طولانی و کوهستان های تماشایی است. تورهای بلغارستان دارای محبوبیت زیادی است و این کشور زیبا هر ساله میزبان تورهای گردشگران فراوانی از سراسر جهان است. طبیعتی حیرت آور به همراه شهرهای تاریخی و زیبا و غذاهای سنتی لذیذ، تجره سفر بلغارستان را مهیج و جذاب می کند

تور بلغارستان در هر فصلی از سال دارای تفریحات و جذابیت های منحصر بفردی است. اگر به دنبال سواحل شگفت انگیز دریای سیاه هستید، از ماه خرداد تا شهریور مناسب ترین زمان سفر بلغارستان است ولی اگر از شلوغی بیزارید و به دنبال آرامش بیشتری هستید توصیه میشود در ماه های اردیبشهت و شهریور تورهای بلغارستان را تجربه کنید. اسکی و ورزش های زمستانی هیجان انگیز به دلیل وجود ارتفاعات بالکان در فصل سرما در بلغارستان مهیا است. یک سوم خاک بلغارستان پوشیده از جنگل های سرسبز و زیبا می باشد. حیات وحش و مناظر طبیعی بلغارستان در ماه های فروردین و اردیبهشت برای دوستداران طبیعت به مانند بهشت می ماند.

طبیعت زیبا، مناظر دیدنی و جذاب، به همراه شهرهای زیبا و دلنشین، که دارای آثار تاریخی فراوانی از دوره های مختلف را در دل خود جا داده اند،  این کشور را به مقصد مناسبی برای سپری کردن تعطیلات و لذت بردن تبدیل کرده است. و باعث میشود تورهای بلغارستان دارای جذابیت بیشماری بشود.

فهرست تور بلغارستان

تازه های مجله گردشگری مهرآوه

دانستنی ها و اطلاعات گردشگری جهان - سفر را بهتر و علمی آغاز کنید

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
چگونه در یک روز از بوداپست دیدن کنیم؟
معرفی جاذبه های گردشگری تفلیس
معرفی بهترین هتل های بوداپست
بستن منو