تور های ایتالیا

سفر به ایتالیا و تور ایتالیا با مهرآوه

معرفی تور های ایتالیا

سرزمین هنر، معماری و غذا هایی که همه آنرا دوست دارند

کشوری در جنوب اروپا که نه فقط جاذبه های گردشگری آن، که حتی شکل نقشه جغرافیایی آن هم جذاب است. سفر به ایتالیا، وسوسه ای نیست که هر کسی توانایی مقاومت در برابر آن را داشته باشد.ایتالیا جایی است که رنساس، از یکی از مهم ترین شهرهای آن یعنی فلورانس آغاز شد. ایتالیا جمعیتی در حدود 60 میلیون نفر دارد و مساحت تقریبی آن 302 کیلومتر مربع است

رم، میلان، ونیز، پیزا و بسیاری شهرهای دیگر در این کشور، هر ساله جزو پرگردشگرترین شهرهای دنیا هستند.کولوسئوم، فواره تروی، کلیسای جامع میلان، میدان سن مارکو و برج پیزا از مهم ترین نقاطی هستند که هر ساله مورد بازدید و توجه مسافران قرار می گیرند.

.مهم ترین شاخصه ای که در این کشور به چشم می خورد، تاریخ و غنای تاریخی جاری در آثار و بناهای آن است.از باشکوه ترین کلیساها به سبک گوتیک، رنسانس و باروک تا کافه ها و گالری های مد و مراکز خرید.از رستوران ها و غذاهای ایتالیایی هم نمی توان صرف نظر کرد.شاید بسیاری از مسافران تورهای ایتالیا، بارها و بارها در کشور خودشان یا سایر نقاط دنیا، غذاهای ایتالیایی را چشیده باشند.اما لذت خوردن پیتزا یا اسپاگتی واقعی را فقط در خود این کشور می توان تجربه کرد.

تور ایتالیا می تواند گردشگران را علاوه بر جاذبه های تاریخی، با بسیاری نقاط دیدنی و طبیعت زیبای کشور ایتالیا نیز آشنا کند. سینکه تره (Cinque Terre)، تره تیمه دی لاواردو (Tre Cime Di Lavaredo) و آلتا ویا (Alta Via) از زیباترین و سرسبزترین نقاطی هستند که برای بسیاری از دوستداران طبیعت مقاصدی مناسب جهت سفرها و تورهای یک روزه هستند.

فهرست تور های ایتالیا

تازه های مجله گردشگری مهرآوه

دانستنی ها و اطلاعات گردشگری جهان - سفر را بهتر و علمی آغاز کنید

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
چگونه در یک روز از بوداپست دیدن کنیم؟
معرفی جاذبه های گردشگری تفلیس
معرفی بهترین هتل های بوداپست
بستن منو