تور های اسپانیا

سفر به اسپانیا و تور اسپانیا با مهرآوه

معرفی تور های اسپانیا

دنیایی از موسیقی و رنگ و نور

سفر به اسپانیا همواره برای بسیاری از مسافران و گردشگران سفری متفاوت و خاص بوده است. کشوری پر رمز و راز با تاریخی کهن و معماری منحصر به فرد.پایتخت کشور اسپانیا، شهر مادرید و مساحت آن حدود پانصد و پنج هزار متر مربع است.اسپانیا کشوری است که در آن تلفیق و همزیستی مدرنیته و سنت را به خوبی می توان از نزدیک احساس کرد.تورهای اسپانیا همیشه جزو پرطرفدارترین تورها برای مسافران هستند.

چشم اندازها و مناظر طبیعی و تاریخی اسپانیا برای هر کس تکان دهنده و چشم نواز است.شهرهای دیدنی این کشور مانند مادرید، بارسلون، والنسیا و سویا دارای جاذبه های گردشگری متنوعی هستند که شاید مسافران باید زمان زیادی را برای بازدید از هر یک از آن ها در نظر بگیرند.از غذاهای خوش طعم اسپانیایی همچون پاتاتاس براواس (Patats Bravas) ،فیده ئوآ (Fideua) یا تورتیا (Tortilla) نیز نمی توان صرف نظر کرد و یک بار امتحان کردن آن ها در یکی از هزاران رستوران یا کافه های واقع در شهرهای اسپانیا قطعا لذت بخش خواهد بود.

بسیاری از گردشگرانی که تور اسپانیا را انتخاب می کنند، شاید به هنر و معماری علاقمند باشند.این افراد از هیچ یک از شهرهای اسپانیا دست خالی و ناراضی بازنخواهند گشت.کلیسای ساگرادا فامیلیا (La Sagrada Familia)، کاخ الحمرا (Alhamra)، کازامیلا (Casa Mila) و موزه گوگنهایم (Guggenheim Museum) از مهم ترین بناهایی هستند که باید به هنگام سفر به اسپانیا از آن ها دیدن کرد.

برای تمام کسانی که به دنبال سفری هستند که هم آرامش و آسایش، و هم هیجان و تحرک و هیاهو را برایشان به همراه داشته باشد، سفر به اسپانیا بهترین گزینه خواهد بود.

فهرست تور های اسپانیا

تازه های مجله گردشگری مهرآوه

دانستنی ها و اطلاعات گردشگری جهان - سفر را بهتر و علمی آغاز کنید

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
چگونه در یک روز از بوداپست دیدن کنیم؟
معرفی جاذبه های گردشگری تفلیس
معرفی بهترین هتل های بوداپست
بستن منو