تور های اتریش

سفر به اتریش و تور اتریش با مهرآوه

معرفی تور های اتریش

سرزمین قلعه ها، موسیقی و آلپ

اتریش که در تمام دنیا به مهد موسیقی شناخته می شود، کشوری در اروپای مرکزی است.پایتخت این کشور، شهر زیبای وین است و آلمان، چک، مجارستان و ایتالیا از همسایگان آن به شمار می روند. طبیعت بکر، جنگل ها و مراتع سبز، دره های کوهستانی، کوه معماری و آثار کهن تاریخی این کشور همراه با زندگی جذاب شهری و مدرن از مهم ترین ویژگی هایی است که مسافران در سفر به اتریش با آن مواجه خواهند شد.

این کشور تابستان های گرمی دارد و آب و هوای آن معتدل و مرطوب است.شاید بتوان گفت که بهترین زمان تورهای اتریش و سفر به این کشور، بستگی به منطقه و مقصدی که در اتریش می خواهید به آن سفر کنید دارد.شما در این کشور علاوه بر بازدید از مناطق کوهستانی و سرگرم شدن به ورزش های زمستانی، می توانید از بناهای زیبا و باشکوه این کشور مانند قصر هافبرگ (Hofburg)، کاخ شونبرون (Schonbrunn)، کلیسای سنت استفان (Saint Stephan’s Cathedral) و کاخ بلودره (Belvedere) نیز بازدید کنید.

شهرهای اتریش مانند وین(Vienna) ، گراتس(Graz) ، اینسبروک (Innsbruck)  و لینتس (Linz) از شاخص ترین شهرهای این کشور هستند که سالانه توریست های فراوانی به قصد سفر به آن ها چمدان های خود را می بندد.

نمی توان از اتریش صحبت کرد و نامی از هنرمندانی چون از اریش کلایبر، میشائل هایدن و هوگو ولف نبرد.موسیقی یکی از ارکان و اجزای اصلی است که اتریش با آن شناخته می شود.در تور اتریش و سفر به این کشور، از شرکت در کنسرت های موسیقی و بازدید از سالن های اپرای آن غافل نشوید.

فهرست تور های اتریش

تازه های مجله گردشگری مهرآوه

دانستنی ها و اطلاعات گردشگری جهان - سفر را بهتر و علمی آغاز کنید

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
چگونه در یک روز از بوداپست دیدن کنیم؟
معرفی جاذبه های گردشگری تفلیس
معرفی بهترین هتل های بوداپست
بستن منو