تورهای مالزی

سفر به سرزمین آسمان خراش ها با مهراوه

قبل از رزرو تور مالزی

با ما تماس بگیرد تا بهترین قیمت ها را به شما پیشنهاد بدهیم
هم اکنون با ما تماس بگیرید
تلفن مشاوره رایگان:
تلفن تماس(خارج از وقت کاری 5 بعد از ظهر تا 10 شب):

معرفی تورهای مالزی

سفر به مالزی با مهراوه

مالزی یک کشور دوست داشتنی، با فرهنگ غنی ملی که مدرن و راحت است، که توانسته زیبایی‌های طبیعی خود را حفظ کند. کشوری با نژادها و فرهنگ‌های مختلف که باعث جذاب‌تر سفر مالزی شده است. چشم‌اندازهای آن با معبد پوشیده شده که شانه به شانه با مساجد و کلیسا‌ها می‌باشد.

در تور مالزی برای خوردن و آشامیدن دارای انتخاب‌های بیشماری هستید و هر چه دلتان بخواهد را دسترسی دارید. عرضه غذا با هر وسیله‌ای وجود دارد و سعی دارند غذاهای لذیذی به مسافرین ارائه بدهند.

سفر مالزی همراه با مناظر طبیعی تماشایی مانند پارک‌های طبیعی، جزایر زیبا، آبشارها و سواحل شگفت‌انگیز و آثار تاریخی که شامل معابد و شهرهای تاریخی می‌شود، تجربه‌ی لذتی خواهد بود.

نباید مدرنیته و زیبایی شهرهای مالزی، برج‌ها، خیابان‌ها و نایت‌لایف‌های موجود در شهرهای مالزی را فراموش کرد. در تور مالزی شما به هرچی بخواهید در بهترین حالت خواهید رسید.

مالزی ترکیبی اعجاب‌آور از نژادها وفرهنگ‌های مختلف، مناظر طبیعی زیبا، سواحل زیبا، جزایر تماشایی، تاریخی غنی، آثار باستانی فراوان شگفت‌آور، خیابان‌هایی مملو از جذابیت در کمال آرامش و راحتی، میزبان گردشگرانی از سراسر دنیا است. 

 

فهرست تورهای مالزی

تازه های مجله گردشگری مهراوه

دانستنی ها و اطلاعات گردشگری جهان - سفر را بهتر و علمی آغاز کنید

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
چگونه در یک روز از بوداپست دیدن کنیم؟
معرفی جاذبه های گردشگری تفلیس
معرفی بهترین هتل های بوداپست
بستن منو