تورهای تایلند

سفر به تایلند با مهرآوه

معرفی تورهای تایلند

سفر به تایلند، سرزمین صخره های سراز آب بیرون آورده

کشور پادشاهی تایلند ملقب به سرزمین لبخندها با مردمانی مهمان‌نواز که با فکری آسوده همیشه خنده بر لبانشان دارند. سفر به تایلند محبوب‌ترین مقصد گردشگری در جنوب شرق آسیا محسوب می‌شود، دارای مناظر طبیعی بینظیر همراه با تاریخی غنی و فرهنگ بالا است. تایلند مانند یک تکه جواهر در صنعت توریسم در جنوب‌شرق می‌درخشد و به اندازه کافی پیشرفت کرده است که راحتی و آسایش را در تور تایلند فراهم بیاورد و به اندازه کافی دارای طبیعت وحشی است که بتواند ماجراجویی‌های جدیدی را در سفر تایلند ارائه بدهد.

به دلیل طبیعت زیبا و جغرافیای گسترده، میزبان عده کثیری از مسافرین است. این کشور دارای کوهستان در شمال، شالیزارهای سرسبز برنج در مرکز و باغات میوه، درختان کائوچو، جنگل‌های گشن و انبوه به همراه سواحل شنی در غرب و شرق است. علاوه‌بر اینها تایلند دارای جزایر بیشماری است که مناظر طبیعی و فوق‌العاده آن، تصویری از بهشت دارند. که باعث شده تور تایلند محبوب بشود.

دلیل دیگر محبوبیت تور تایلند فراهم آوردن امکانات بیشماری برای گردشگران در سفر تایلند است. هر چیزی در این کشور در دسترس است. از سواحل کریستالی، جنگل‌های گشن و انبوه، غذاهای عالی، خانه‌های ییلاقی ارزان قیمت و برخی از بهترین هتل‌های لوکس جهان در سفر تایلند وجود دارند.

این کشور دارای معابد فراوانی با معماری‌های منحصربفرد نیز است و آثار تاریخی بیشماری برای بازدید وجود دارند. طبیعت زیبا در پارک‌های جنگلی همراه با فیل‌سواری، سواحل زیبا شنی، آبشارهای تماشایی، جزایر بهشت‌گونه و بازارهای گوناگون و متنوع همگی برای لذت‌بخش کردن سفر تایلند مهیاست.

فهرست تورهای تایلند

تازه های مجله گردشگری مهرآوه

دانستنی ها و اطلاعات گردشگری جهان - سفر را بهتر و علمی آغاز کنید

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
چگونه در یک روز از بوداپست دیدن کنیم؟
معرفی جاذبه های گردشگری تفلیس
معرفی بهترین هتل های بوداپست
بستن منو